JUNİOR SÜPER LİG BAŞLIYOR!!!

Reklam
Reklamı Gizle

Saygıdeğer sporseverler;

            İlimiz Sakarya genelinde başlatmış olduğumuz Spor faaliyetleri kapsamında ilimizde aktif futbol hayatını sürdüren Futbol Okullarının katılımıyla U10 kategorisinde toplam 6 takımın katılımıyla Junior Süper Lig başlıyor.

            Gençlik ve Sporun ne denli önem arz ettiğinin farkında olduğumuz, Sporun yaş ile kısıtlı olmadığı bilincini taşıdığımız ve her yaştan futbola gönül vermiş kişilerin bulunduğunu bildiğimiz bu spor kapsamında yapılmasına karar verilen Junior Süper Lig’in Spor54 bünyesinde yapılması bizi sevindirdiği kadar üzerimizdeki sorumluluk duygusunu geleceğimiz olan çocuklarımıza duyduğumuz saygı ve sevgi ile harmanlamaktadır.

            Spor54 bünyesinde hazırlanan ve içerik itibariyle müsabakalarımızda VAR sistemi, gözlemci, hakem, röportaj ve sosyal medyada haftanın golü paylaşımları gibi çeşitli aktif görevler ile futbol kalitesinin arttırılması kadar çocuklarımızın futbol anlamında sağlıklı ve gelecek için umutlu birer bireyler olması yolunda onlara en büyük destek tarafımızca sağlanacaktır.

            Spor54 kapsamında Junior Süper Lig ile başlayan bu serüvenimizin, çeşitli branşlarda Lig / Turnuva vb. etkinlik ve sportif aktiviteler ile ilerleyen süreçlerde kapsamı ve içeriği itibariyle genişletilerek kamuoyunun takdirlerine sunulacağının ve yaşantımızda büyük yere sahip olan sporun en büyük destekçilerinden biri olacağımızın bilinmesini isteriz.

            Spor54 olarak, Junior Süper Lig’e katılan tüm takımlarımıza ve sporcularımıza başarılar dileriz.