4.SEZON LİG ŞAMPİYONLARI VE DİĞER SIRALAMALAR BELİRLENDİ!!!

Reklam
Reklamı Gizle

Saygıdeğer Sporseverler, Sayın Kurumlar Ligi katılımcıları;

            2020-2021 (4.) Sezonun Süper Lig ve 1.Lig Şampiyonları ile liglerin 2.ve 3.takımları 06/03/2022 günü oynanan karşılaşmalar sonucunda belirlendi.

            Süper Lig klasmanında adını finale yazdıran FC Adalet ve Türasaş FK takımları arasında oynanan ve sahadan 6-3 skorla galip ayrılarak adını Süper Lig Şampiyonu olarak yazdıran takım Türasaş FK oldu. FC Adalet takımı 2020-2021 (4.) Sezonun Süper Lig 2.si olurken, 3.lük mücadelesi olarak İl Tarım ve Sosyal Hizmetler arasında oynanan müsabakada 2-1 lik skorla İl Tarım takımı Süper Lig 3.sü olma başarısını gösterdi.

            1.Lig klasmanında adını finale yazdıran Sapanca Belediyesi ve Ambulans FK arasında oynanan, 7-4 skorla 1.Lig Şampiyonluğunu ilan eden takım ise Sapanca Belediyesi oldu. Ambulans FK takımı Lig 2.si konumunda ligi tamamlarken Garanti FK takımının ligden ihracı sonrası ise 1.Lig 3.sü Savcılık FK oldu.

            Süper Lig Şampiyonu Türasaş FK ve 1. Lig Şampiyonu Sapanca Belediyesi başta olmak üzere her iki lig 2.ve 3.takımlarına kupa ve madalya töreni aynı gün saat 19:00 itibariyle Kurumlar Ligi organizasyonu ile Serdivan Halı sahada takdim edilerek her iki lig bu anlamda tamamlanmış oldu.

            2020-2021 (4.) Sezonun Süper Lig ve 1.Lig Gol Kralları ile En Centilmen Oyuncuları ve diğer ödüller aynı törenle sahiplerini buldu.

            Sporun ve sporcunun her daim yanında olan Spor54’ün bünyesinde düzenlenen 2020-2021 (4.) Sezonuna bu anlamda her takım ve oyuncu düzeyinde yapılan katkılar için tüm katılımcılara teşekkürlerimizi iletmekle birlikte gelecek sezonda yeniliklerimiz ve farkındalıklarımızla karşınızda olacağımızın bilinmesini isteriz.

            Seremoniye katılım gösteren tüm sporseverlere ayrıca teşekkürlerimizi arz ederiz.

            Esen kalın.

(Not: Seremonide çekilen resimler ilgili takım kaptanlarının mail adresine kısa süre içerisinde gönderilecektir.)